Dębicki Jarmark Bożonarodzeniowy

W dniu 16 – 17 grudnia na płycie dębickiego rynku odbywa się Jarmark Bożonarodzeniowy. Na stoiskach nie zabrakło miodów, wędlin, wyrobów cukierniczych, bombek ręcznie malowanych, a także ozdób świątecznych z najdalszych zakątków świata – i oczywiście nas! Uczniowie wraz z nauczycielami na stoisku szkolnym w piątek prezentowali ręcznie zrobione ozdoby świąteczne oraz choinkowe pierniczki promujące szkoły Fundacji Educare et Servire, które cieszyły się dużym powodzeniem.

Jarmark rozpoczęliśmy wspólnym zdobieniem żywego drzewka choinkowego na płycie rynku i spotkaniem ze św. Mikołajem oraz Panem Burmistrzem  Mariuszem Szewczykiem. Nasze dwie ręcznie wykonane bombki zostały zawieszone na samym szczycie dużej miejskiej choinki!  Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowało Miasto Dębica oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Wesołych Świąt!