Podziękowanie

Szanowni Państwo

Przyjaciele i Współpracownicy Fundacji Educare et Servire

Nauczyciele,  Drodzy Rodzice i Uczniowie Szkół Fundacji  Educare et Servire!

Pragnę w imieniu własnym, Syna i Rodziny, podziękować Wszystkim  za wyrazy współczucia, modlitwę oraz uczestnictwo we Mszy Świętej i pogrzebie

śp. Teresy Kamińskiej

mojej Ukochanej Małżonki, w dniu 11 listopada 2023 r. Śp. Teresie miałem zaszczyt towarzyszyć na dobre i złe aż do końca, przez ponad 55 lat. Śp. Teresa przez blisko 60 lat pracowała w zawodzie fryzjerskim,  służąc ludziom swoim talentem i pracą, zdobiąc ich głowy pięknymi fryzurami a serca dobrym słowem, co  wróciło  do Niej w ostatnich dniach Jej życia i zostało potwierdzone licznym uczestnictwem w jej pogrzebie i ponad 120 Mszach Świętych, zamówionych za spokój Jej duszy. Dziękuję także za przepiękne kwiaty i wieńce złożone na grobie śp. Teresy.

Dziękuję za wspaniały bukiet pięknych słów i myśli kierowanych do mnie w tym trudnym czasie pożegnania śp. Teresy, mojej Małżonki. Mam nadzieję, że teraz czesze Anioły.

Modlitwę dziękczynną za śp. Teresę kieruję do naszego Ojca w niebie, bo wierzę, że zanurzona w Jego miłości ogląda już Jego oblicze. I wierzę też, iż uzyskaliśmy w śp. Teresie orędowniczkę dzieł Fundacji, w których śp. Teresa, moja Małżonka mnie zawsze wspierała i była współfundatorem Educare et Servire, którą wraz przyjaciółmi i współpracownikami Fundacji zapoczątkowaliśmy w 2004 roku.

pogrążony w żałobie Antoni Kamiński

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz