Wyróżnienie w konkursie „Podkarpackie. Mistrzowskie Zmiany”

W dniu 8 grudnia 2023 r. rozstrzygnięto Konkurs „Podkarpackie. Mistrzowskie Zmiany”. Nasz projekt Szkoła Rozwoju Talentów realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Działania 9.4 Poprawa jakości szkolenia zawodowego brał udział w tym konkursie i delegacja uczniów z naszych szkół pod opieką Pana Krzysztofa Wójcika udała się do Rzeszowa gdzie dołączył do nich Dyrektor Szkół Educare et Servire – Pan Antoni Kamiński.

Jurorzy wybrali najlepsze inwestycje i działania, zrealizowane z wykorzystaniem funduszy europejskich. Laureatów wybrano w 7 kategoriach. W każdej wybrano zwycięzcę oraz przyznano dwa równorzędne wyróżnienia. Niezmiernie miło nam poinformować, że nasz projekt Szkoła Rozwoju Talentów zrealizowany przez Educare et Servire Fundację Antoniego Kamińskiego i OWS Grand Chotowa SPA&Resort dla Szkoły Usług Hotelarskich, Sztuki Gotowania i Innych Zawodów w Dębicy oraz Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Dębicy otrzymał z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego – Pana Władysława Ortyla wyróżnienie 🥈 w kategorii Mistrz Edukacji.

Wyróżnienie to traktujemy jako sukces, który był możliwy dzięki pracy całego zespołu Szkół Educare et Servire – nauczycieli, pracowników, uczniów, którzy we współpracy z partnerem projektu OWS Grand Chotowa SPA&Resort przez 5 lat realizowali zadania projektów Szkoła Rozwoju Talentów i jego prekursora Szkoły Talentów.Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!

Źródło/Fot. Zdjęcia własne oraz Krzysztof Witek / Biuro Prasowe UMWP

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz