Karpacki Sokół dla Dyrektora Szkoły

Mamy przyjemność poinformować, że 19 listopada 2015 Antoni Kamiński, dyrektor Szkoły został wyróżniony statuetką „Sokoła Karpackiego”, którego odebrał z rąk Dawida Laska, wiceprezesa zarządu Stowarzyszenia Euroregion Karpacki.  Uroczystość miała miejsce  w czasie kolacji inaugurującej IV edycję Alpejsko-Karpackiego Forum w Sali Konferencyjnej Hotelu Hilton w Rzeszowie. Wśród tegorocznych wyróżnionych, którzy otrzymali „Karpackie Sokoły” byli również, Andrzej Gąsienica-Makowski, starosta powiatu tatrzańskiego w katach 2000-2014, Ewa Napiórkowska – dyrektor departamentu Turystyki w Ministerstwie  Sportu i Turystyki, Ali Kobielsky – dyrektor Centrum Kultury we Wranovie na Słowacji i Bogusław Lorenc – fotograf Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska.    „Sokoły Karpackie” to specjalne wyróżnienie, które raz do roku wręczane jest ludziom najbardziej „zasłużonym” dla Euroregionu Karpackiego.

karpacki_sokol_800x600_009Świadkami tego wydarzenia  było 130 zaproszonych gości z Szwajcarii, Włoch, Francji. Słowacji, Rumunii, Ukrainy oraz liczni przedstawiciele samorządów lokalnych województw podkarpackiego i małopolskiego, a także  przedstawiciele organizacji pozarządowych, urzędów i przedsiębiorców naszego regionu.