Integracyjne Andrzejki szkolne

W dniu 26 listopada 2015 r. odbyły się szkolne Andrzejki integracyjne dla uczniów klas: NSPP1, PPOH klasa 1 i klasa 2. Uczniowie z wychowawcami przygotowali andrzejkowe wróżby oraz wystrój sali. Uczniowie także przygotowali sami poczęstunek i napoje. Andrzejki upływały na zabawie do muzycznych hitów przeplatanych wróżbami. Impreza zbiegła się z urodzinami Dyrektora szkoły i rozpoczęła się od życzeń urodzinowych, wspólnego odśpiewania 100 lat, oraz oczywiście krojenia i degustacji pysznego tortu.

Co warte podkreślenia uczniowie bardzo szybko się zintegrowali i nie było żadnych podziałów na imprezie. Jak widać na zdjęciach integracja to nie tylko puste słowo ale jednak prawdziwe współdziałanie międzyklasowe i dobra zabawa bez patrzenia na czyjeś dysfunkcje. Oczywiście przed Andrzejkami uczniowie zrobili stosowną tematycznie gazetkę.