V Wojewódzki Turniej Rummikub w Rzeszowie

17 maja 2016 roku wyruszyliśmy wraz z czwórką zdolnych matematyków z naszej szkoły- Dawidem, Klaudią, Alicją i Michałem na V Wojewódzki Turniej Rummikub do Zespołu Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie. Dla Klaudii nie było to pierwsze zetknięcie z tą imprezą, toteż bardzo ciekawie instruowała i opowiadała program młodszym kolegom i koleżance. Już po przybyciu przeczuwaliśmy, że będzie to ciekawa przygoda – wystrój i przygotowanie nauczycieli wcielających się w sędziów oraz uczestników przypominały zawody na najwyższym szczeblu.

Rummikub okazał się świetną łamigłówką dla naszych uczniów. Pokochali tą grę i bardzo dobrze się spisali. Dziewczyny wraz z Michałem dzielnie walczyli z prawdziwymi mistrzami na pierwszym etapie, a Dawid z wysoko podniesioną głową doszedł aż drugiego „levelu”.  Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy zapału oraz osiągnięć, no i nagród!

Mieliśmy także okazję zwiedzić przepiękną, świetnie wyposażoną szkołę oraz poznać jej fascynujących uczniów – do zobaczenia na kolejnym turnieju!