Musztra Kelnerów, czyli Pokaz Synchroniczny

Tegoroczną edycję Dni Otwartych w Dębickiej Szkole Usług Hotelarskich i Innych Zawodów uświetnił pokaz synchronicznej obsługi gości, czyli tzw. musztra kelnerów wykonany przez uczennice tej szkoły Natalię, Klaudię i Weronikę. Uczennice do pokazu zostały przygotowane przez Panią mgr Bernadettę Krupa.

25_IV_2017_dni_otwarte_z_piotrem_bassara29Serwis synchroniczny to fachowy i profesjonalny sposób obsługi gości. Łączy on w sobie wszystkie rodzaje serwisów kelnerskich: niemiecki, rosyjski, francuski. Wymaga on od przyszłych kelnerów sporych umiejętności i wiedzy. Pokaz Synchroniczny to trudna sztuka obsługi gości, ale zarazem bardzo efektowna. Jak widać na zaprezentowanych zdjęciach nasze uczennice sprostały temu trudnemu zadaniu a od zaproszonych gości uzyskały gromkie brawa.