Wycieczka fakultatywna do „Gościnca Dębickiego”

18 maja 2017 r. w ramach lekcji z podstaw hotelarstwa klasa III pracownik pomocniczy obsługi hotelowej udała się do Hotelu Gościniec Dębicki. Głównym celem wycieczki było zapoznanie młodzieży z bazą noclegową powiatu dębickiego. Hotel Gościniec mieści się w niedalekiej odległości od szkoły na ulicy Krakowskiej. Obiekt posiada salę bankietową na 120 osób i zajmuje się organizacją: przyjęć okolicznościowych, wesel, przyjęć komunijnych, szkoleń, kursów, konferencji. Prowadzi również działalność cateringową.

IMG_3765

Uczniowie podczas wycieczki zobaczyli pokoje hotelowe, salę gastronomiczną, kuchnię, zaplecze magazynowe, pokój zabaw dla dzieci. W trakcie oprowadzania pani recepcjonistka  opowiedziała o swojej pracy, wyposażeniu pomieszczeń hotelowych i omówiła także zasady przestrzegania regulaminu hotelowego oraz sposoby zachowania w nadzwyczajnych sytuacjach.

IMG_3767IMG_3766

Młodzieży bardzo podobał się wystrój hotelu, ponieważ był nowoczesny, elegancki w pastelowych barwach jak również miła i uprzejma obsługa personelu hotelowego, która chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem.

                                                                           mgr Bernadetta Ząbek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz