Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

W oranżerii Hotelu GRAND Chotowa SPA & Resort – ulubionym miejscu praktyk zawodowych naszych uczniów – odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017. Najpierw Dyrektor Szkoły, Pan Antoni Kamiński powitał Uczniów, Nauczycieli i licznie przybyłych Rodziców, dziękując wszystkim za dobrą współpracę, stworzenie atmosfery wzajemnej życzliwości i docenienia , która w rezultacie dała dobre wyniki w nauce i co bardzo ważne, zaskakująco wysokie pozyskanie przez uczniów umiejętności zawodowych.

dav

dav

dav

Następnie Dyrektor wraz z wychowawcami wręczył Uczniom świadectwa ukończenia szkoły i kolejnych klas , dyplomu uznania za szczególny wkład w życie szkoły oraz nagrody i upominki, gratulując każdemu uczniowi Jego osiągnięć. Szczególne gratulacje otrzymali pierwsi absolwenci naszej szkoły zawodowej, którzy są teraz w okresie trwania egzaminów, które zostaną zakończone egzaminem praktycznym w dniu 3 lipca, właśnie tutaj w GRAND Chotowa.

davSto lat! Oby życzenia pomyślane przy zdmuchiwaniu świeczek się spełniły!

Kolejnym punktem uroczystości była uroczystość 18 urodzin Paulinki, uczennicy 2 klasy Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy, która wraz z mamą i tatą poczęstowała wszystkich tortem upieczonym wraz z mamą.

davNa zakończenie tej uroczystości w oranżerii GRAND Chotowa liczni przedstawiciele Uczniów, Nauczycieli i Rodziców w swoich spontanicznych wystąpieniach przed całym gremium, podkreślali swoją radość i uznanie dla wyjątkowej atmosfery panującej w szkole, w której uczniowie znajdują spokój i akceptacje, w której są doceniane i rozwijane ich talenty. Były też liczne podziękowania uczniów skierowane do całego Grona Pedagogicznego – w tym także do sekretarza szkoły Pana Tomasza Świder.

Po zakończeniu tej uroczystej części spotkania, dyrektor A. Kamiński zaprosił wszystkich obecnych na piknik połączony z poczęstunkiem na świeżym powietrzu w pobliżu plaży i zalewu w Grand Chotowej.

Zapraszamy do oglądania 100 zdjęć w galerii poniżej (czytaj dalej)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz