Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„… I będziemy o Was zawsze pamiętać …”

Tak zabrzmiały słowa Uczniów skierowane w dniu 16 X 2017 do Grona Pedagogicznego Szkoły Usług Hotelarskich, Sztuki Gotowania i Innych Zawodów i Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Dębicy z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Mają oni wiele zalet, potrafią doskonalić sztukę zawodu: kelnera, kucharza i hotelarza. Są także wspaniałymi artystami. Zadebiutowali tworząc własny mały kabaret „Szarpaninka”, a my nauczyciele z dumą i satysfakcją podziwialiśmy kunszt aktorstwa w wykonaniu naszych podopiecznych. Grupa kabaretowa „Szarpaninka” pod kierownictwem mgr Marzeny Kliś odegrała scenkę kabaretowa „Biblijna historia narodzin nauczyciela”. Uczniowie wspólnie odśpiewali m. in. Dumkę na dwa serca i Hallelujah a uroczystość rozpoczął utwór Gaude matter polonia podkreślający uroczysty charakter akademii.

Jednocześnie jeszcze raz z okazji tego jednego z najważniejszych dni w roku szkolnym – święta wszystkich nauczycieli, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów!