Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy

W dniu 9 listopada siedzibę Szkół Fundacji odwiedzili Anna Sroka z Centrum Szkoleń oraz ratownik medyczny Mariusz Jodłowski, który pozwolimy sobie zacytować uważa, że nasza społeczność i szkoły to „… cudowni ludzie, świetna atmosfera, duże zaangażowanie, wielka świadomość odpowiedzialności tematu pomocy drugiemu człowiekowi…dziękujemy wszystkim za możliwość bycia dzisiaj razem z Wami”

szkolenie_1_pomocDziękujemy Pani Ani i Panu Mariuszowi za wspaniałe szkolenie naszych uczniów i grona pedagogicznego z zakresu pierwszej pomocy – czyjeś życie może zależeć od naszej szybkiej reakcji a teraz będziemy się mniej bali pomóc drugiej osobie w potrzebie!