Szkołę odwiedziły przedszkolaki

W dniu 19 kwietnia 2018 r. odwiedziła nas grupa cudownych dzieciaków z przedszkola nr 7 w Dębicy wraz z opiekunkami. Nasi uczniowie mieli możliwość obejrzenia występu tanecznego, przedstawienia „Rzepka” Juliana Tuwima oraz posłuchać recytacji wiersza o Szympansie Szymonie. Po wspanialej prezentacji dzieci z grupy V miały możliwość sprawdzenia jak funkcjonuje nasza szkoła. Mogły również odkryć swoje talenty kulinarne przygotowując sałatkę owocowa oraz sprawdzić swoje siły podczas gier i zabaw. Na zakończenie mali goście zostali poczęstowani pysznymi muffinkami przy wykonaniu których pomagali nasi uczniowie.