Gratulacje dla nauczycieli ukończyli studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki.

Z wielką satysfakcją i radością składam serdeczne gratulacje grupie nauczycieli, którzy w dniu wczorajszym, 6 maja 2018 r. ukończyli studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki. Są w tej grupie także nauczyciele Szkół EDUCARE et SERVIRE, którzy  zdali egzamin końcowy z wynikiem bardzo dobrym.  W ten sposób kadra szkół EDUCARE et SERVIRE w 100% spełnia wymóg posiadania wykształcenia specjalistycznego koniecznego w szkołach dla osób z niepełnosprawnościami.

Warto dodać, że zajęcia odbywały się w lokalach szkoły przy ul. Krakowskiej 25 w Dębicy udostępnionych przez EDUCARE et SERVIRE dla potrzeb studiów podyplomowych.

Jako Dyrektor Szkoły, sam także miałem przyjemność być jednym ze studentów tej grupy i jestem przekonany, że pozyskana przez nas w czasie studiów specjalistyczna wiedza może i powinna  przełożyć się na podniesienie jakości pracy naszych szkół.

Jeszcze raz serdecznie gratuluję sukcesu i życzę powodzenia we wdrażaniu nowej wiedzy w praktyce dla dobra naszych uczniów.

Antoni Kamiński

Dyrektor Szkół Educare et Servire