Bal Wszystkich Świętych

W dniu 31 października br społeczność naszej Szkoły przeżywała BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Była to katolicka zabawa mająca miejsce w wigilię liturgicznego Święta Wszystkich Świętych. Pierwszy bal w naszej Szkole został zorganizowany przy współudziale Sióstr Służebniczek z Domu przy ul. Krakowskiej, reprezentowanych przez s. Marię oraz postulantki. Wcieliły się one w rolę aniołów, które uświetniły i poprowadziły naszą zabawę. Licznym tańcom, tym poważniejszym jak polonez i walc oraz lżejszym towarzyszyły dobry humor i świetne nastroje naszych Uczniów.

Po części tanecznej mogliśmy spróbować niebiańskich kremówek św. Jana Pawła II, a wspólną modlitwą zakończyliśmy nasze anielskie spotkanie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz