Akcja charytatywna dla Artura Wójcika

My też pomagamy:). Uczniowie  Szkół Fundacji Educare et Servire wraz z gronem pedagogicznym oraz dyrekcją postanowili choć w małym stopniu pomóc w rehabilitacji Artura Wójcika poprzez zakup Marcinkowych rogali. Dochód ze sprzedaży rogalików pani Barbara Bassara – Poprawa właścicielka cukierni i pomysłodawca całej akcji w całości przekazała na codzienną terapię i rehabilitację małego Artura. Rogale były naprawdę przepyszne ale najważniejsze jest to że nasi uczniowie wykazali się tak wielką empatią i chęcią pomocy. Arturowi życzymy dużo, dużo zdrówka  i uśmiechu tak pięknego jaki mogliśmy zobaczyć na plakacie zachęcającym do pomocy.