I Bal karnawałowy Szkół Fundacji Educare et Servire

W dniu 8 lutego 2019 w szkołach Fundacji odbył się pierwszy Bal karnawałowy. Wszyscy uczniowie oraz nauczyciel z tej okazji przebrali się w mniej lub bardziej wymyślne stroje. Każdy uczeń miał zaprezentować strój komisji oraz uzasadnić dlaczego wybrał właśnie taki strój i przedstawić, krótką charakterystykę postaci, co również było punktowane.

Uczniowie byli oceniani przez jury, złożone z Pana Dyrektora, Przedstawiciela nauczycieli oraz Sekretarza Szkół. Jako że równorzędnie najwięcej punktów od jury dostały 3 osoby, uczniowie rozstrzygnęli, które stroje najbardziej się im spodobały. Pierwsze miejsce zdobył Artur, który najlepiej zaprezentował z humorem swój strój. Drugie miejsce zdobyła Dagmara za pomysł i fantastyczne detale stroju. Trzecie miejsce zdobyła Anetka za wspaniałe połączenie stroju oraz własnej osobowości.

Jako, że światowy dzień pizzy wypadł dzień później w sobotę uczestnicy zabawy karnawałowej świętowali już w piątek, konsumując przeróżne pizze z restauracji PAPPAS, której dziękujemy serdecznie  za błyskawiczne dostarczenie tak dużego zamówienia oraz rabat!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz