Ruszyły praktyki w projekcie SZKOŁA TALENTÓW

Za nami pierwszy tydzień praktyk w ramach Projektu SZKOŁA TALENTÓW. Serce rośnie gdy patrzymy na uśmiechnięte twarze uczniów, którzy dzielnie w wakacje odbywają praktyki w OWS Grand Chotowa SPA & Resort wspaniale odnajdując się w czasie różnych pomocniczych zajęć na terenie ośrodka – co jest właśnie zgodne z ich kierunkiem kształcenia czyli pracownikiem pomocniczym obsługi hotelowej. Dla większości to pierwsza prawdziwa „praca” przed którą musieli zrobić badania w medycynie pracy oraz za której każdy miesiąc otrzymają stosowne wynagrodzenie. Gratulujemy uczniom postawy bo nie ma lepszej metody niż nauka przez pracę!

Projekt SZKOŁA TALENTÓW współfinansowany jest  przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w ramach Osi priorytetowej: IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie Działanie: 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego