Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w bilard – Kielce 2019

Miło nam poinformować, że Wiktoria Piątek oraz Konrad Hodor uczniowie szkół Fundacji Educare et Servire wzięli udział w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w bilard. Zawody których organizatorem był Polski Związek Bilardowy odbyły się w Kielcach w dniach 20-21 09.2019.

Poziom mistrzostw był bardzo wysoki – świadczyć może o tym fakt, że mogliśmy podziwiać w akcji między innymi takich zawodników jak Adam Wilk z Łodzi, który jest sześciokrotnym mistrzem Polski w bilardzie osób niepełnosprawnych i zajął trzecie miejsce na mistrzostwach świata w snookerze. Wielkie gratulacje dla Wiktorii i Konrada za to, że się nie przestraszyli i wystąpili na tak poważnej imprezie reprezentując Szkoły Fundacji Educare et Servire. Była to dla nich wielka lekcja i możliwość podpatrywania najlepszych zawodników w Polsce.

Jesteśmy z was bardzo dumni i gratulujemy odwagi oraz serdecznie dziękujemy Panu Michałowi Cudeckiemu za opiekę nad uczniami.