Kontynuujemy normalnie wszystkie zajęcia jako stacjonarne w szkole.

Szanowni Rodzice i Uczniowie

W związku ze zmianami w funkcjonowaniu szkół ponadpodstawowych, które  będą obowiązywały od poniedziałku, 19 października 2020 r. do czasu obowiązywania strefy żółtej i czerwonej na danym terenie informujemy, że w drodze wyjątku nauczanie stacjonarne pozostaje w szkołach ponadpodstawowych specjalnych. W szkołach tych młodzież ma zapewnioną naukę, wychowanie a także prowadzone są zajęcia o charakterze specjalistycznym, terapeutycznym, rewalidacyjnym.

W wyjątku tym mieści się zarówno Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Dębicy jak i Szkoła Usług Hotelarskich, Sztuki Gotowania i Innych Zawodów w Dębicy. Od poniedziałku kontynuujemy normalnie wszystkie zajęcia jako stacjonarne w szkole.

Życzę Wszystkim zdrowia, a naszych uczniów i nauczycieli zapraszam od poniedziałku  na kontynuację zajęć do Szkoły przy ul. Krakowskiej.

Antoni Kamiński

Dyrektor Szkół EDUCARE et SERVIRE